bilety miłosne DIY

DIY – bilety miłosne

Tak dawno mnie tutaj nie było, że aż sama musiałam sprawdzić jaki wpis pojawił się ostatnio i kiedy to było. Czas pędzi nieubłaganie, a w ostatnich miesiącach dużo się działo. Jednakże dzisiaj daruje sobie wszelkie historie życiowe, usprawiedliwienia oraz podsumowanie zeszłego roku, które myślę, że mimo wszystko jeszcze tutaj wstawię. Dzisiaj pokażę Wam jak w prosty i kreatywny sposób wykonać bilety miłosne dla ukochanej osoby, czyli jak sprawić drugiej połówce przyjemność nie wydając fortuny, a poświęcając to co najcenniejsze, czyli nasz czas.

BILETY MIŁOSNE

Kilka lat temu udostępniłam wpis, który do dnia dzisiejszego cieszy się dużym zainteresowaniem, a mianowicie DIY na karty – 52 powody dla których Cię kocham. Mój M. do dzisiaj je ma. Ostatnio sama wzięłam je, żeby spojrzeć co mu tam wypisałam i myślę, że czas zaktualizować co nie co. Może czas na karty vol.2? Pomyśle 😉

Tymczasem skupmy się na biletach. Lubię spełniać się kreatywnie, daje mi to ogromną radość i gdy znajduję chwilę na małe DIY, to chętnie z niej korzystam. Ostatnio trochę przez przypadek powstał właśnie ten prezent. Użyłam to, co miałam na dnie szuflady i zajęło mi to maksymalnie 15 minut. Szybki i efektowny prezent, z profitami.

CO POTRZEBUJESZ:

  • kartki z bloku technicznego / bileciki do prezentów wyglądające jak bilety (to co widzisz na zdjęciach)
  • długopis (w moim przypadku biały)
  • kawałek sznurka
  • kreatywne pomysły
  • pudełko
  • wypełnienie do pudełka

JAK WYKONAĆ BILETY MIŁOSNE?

Jeżeli używasz gotowych bilecików, to sprawę masz ułatwioną. Wystarczy, że wypiszesz je długopisem i np. zaoferujesz masaż, śniadanie do łóżka, wyjście do kina, wieczór filmowy w domu, itd. Zastanów się, co sprawi drugiej osobie przyjemność, co wywoła uśmiech na jej twarzy i to zaoferuj. Niech to będzie coś, czego nie ma w waszym życiu na co dzień, coś co jest, ale pojawia się rzadko, coś innego, zaskakującego. Jak już wypiszesz bileciki, zwiąż je. Dodatkowo możesz wprowadzić kilka drobnych zasad w korzystaniu z nich. Po czym wsadź je do pudełka i podaruj ukochanej osobie.
Jeżeli zaś używasz bloku technicznego, to przed Tobą trochę więcej pracy. Musisz wyciąć bilety (stwórz sobie na samym początku szablon aby były takiej samej wielkości) i następnie je uzupełnić. Możesz je również po swojemu ozdobić. Inną opcją jest zaprojektowanie ich na komputerze, wydrukowanie i wycięcie. To jest prezent OD CIEBIE, więc rób jak uważasz, ja podsuwam Ci tylko pomysł.

bilety miłosne DIY

Karty miały bardzo pozytywny odbiór, ciekawa jestem co tym razem powiecie na bilety.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.