jesienna sesja zdjęciowa

JESIENNA SESJA ZDJĘCIOWA – ODRZI

Ależ mieliśmy piękną polską złotą jesień – WOW. Serio jestem w szoku – taka mogłaby zostać, zdecydowanie. Korzystając z panującej aury, około 2 tygodnie temu wraz z Olą wybrałyśmy się na jesienną sesję zdjęciową. Słoneczne dni już za nami, teraz czas przestawić się na „szaro, buro i ponuro”, jednakże ja się nie poddaję i zdjęciami przywołuję słońce z powrotem, a Tobie – mam nadzieję – umilę ten ponury czas.

JESIENNA SESJA ZDJĘCIOWA

Żółte i pomarańczowe drzewa, usłane z kolorowych liści wyjątkowe dywany idealnie współpracowały przy powstawaniu tej jesiennej sesji. Czas jaki poświęciłyśmy na fotografowanie to zaledwie godzina, a wyszło z niej bardzo dużo wspaniałych zdjęć, które cieszą oko. Jestem zadowolona ze współpracy, z modelki, z pogody, a przede wszystkim z efektu.

Tego samego dnia siadłam do przeglądania zdjęć, odrzuciłam część z nich oraz zaczęłam je przerabiać. Testowałyśmy pewien efekt specjalny – dym, który bardzo pozytywnie nas zaskoczył i wprowadził świetny klimat na zdjęciach, nadał im niepowtarzalnego charakteru. Z resztą, sama zobacz – poniżej masz kilka ujęć z dymem w roli głównej. Jedno wiem na pewno – to nie jest ostatnia sesja z wykorzystaniem tego atrybutu.

I jak Ci się podobają fotografie? Jestem ciekawa Twojej opinii, więc jeśli masz wolną chwilę, to się nią koniecznie podziel! Dla Ciebie to jest około minuta, dla mnie ogromna radość – każdy jeden komentarz, każda jedna wiadomość ma dla mnie znaczenie i wywołuje pozytywne emocje!

Ponadto – wpadaj na instagrama Oli (@_odrzi_), znajdziesz tam dużo ciekawych zdjęć oraz motywację do podniesienia 4 liter z kanapy i ćwiczeń!

OFERTA FOTOGRAFICZNA
INSTAGRAM KLAJDKA.FOTOGRAFUJE
INSTAGRAM KLAAJDKA
FACEBOOK KLAAJDKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.