Mini sesja świąteczna w choinkach 2020

W ostatnim wpisie obiecałam, że tematyka będzie inna, ale wybaczcie, poległam w tej obietnicy i ten wpis to też sesja, z tym, że MINI sesja. To może jednak choć częściowo udało mi się dotrzymać słowa?

W tym roku wszystko jest niepewne. Nie wiadomo co będzie jutro, czy będziemy zmuszeni do tego aby siedzieć w domu, czy też sytuacja jakoś się polepszy. Wiemy, że nic nie wiemy. Jednakże to nie może mieć wpływu na wszystko, na każdy aspekt naszego życia. Póki możemy wychodzić, choć w ograniczonym stopniu, to korzystajmy z tego, róbmy fajne rzeczy. A jak będzie czas na przebywanie w domu, to będziemy spokojniejsi, że chociaż część rzeczy daliśmy radę ogarnąć. Dzisiaj przed Wami mini sesja świąteczna w choinkach – dziadkowie z wnuczką. I to będzie piękne wspomnienie, na nadchodzące święta, jak i kolejne.

Pamiętaj, że Ty też możesz mieć taką wspaniałą pamiątkę. Już teraz zapraszam Cię na mini sesje świąteczne w choinkach. Jest to oferta specjalna – otrzymujesz 10 zdjęć w formie elektronicznej oraz odbitki w cenie 180 zł. Dodatkowe ujęcia możesz dokupić.

Najbliższy termin mini sesji świątecznej w choinkach to niedziela 15.11.2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *