podsumowanie września 2019

WRZESIEŃ 2019 – PODSUMOWANIE

Podsumowanie miesiąca wraca na bloga! Trochę się za nimi stęskniłam, mam nadzieję, że Ty również. Lubię je robić też sama dla siebie, bo najzwyczajniej na świecie zwracam uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Mogę z perspektywy czasu, ale wciąż na świeżo spojrzeć na to co mnie spotkało w danym miesiącu, jakie wpisy dodałam na stronę, jakie zrobiłam zdjęcia, czy zrobiłam jakieś postępy, czego nowego się nauczyłam, a jakie sa plusy dla Ciebie? Jest to zebrane w jednym wpisie, więc jest taka mini nawigacja po tym co się u mnie działo. Jeśli z braku czasu nie jesteś na bieżąco, to ten wpis pomoże Ci nadrobić zaległości oraz przeniesie Cię do innych wpisów z konkretnego miesiąca. Ponadto, możemy się lepiej poznać, i to jest chyba najfajniejsze, prawda?

Tym razem zmieniam odrobinę format tych wpisów – będzie duża ilość zdjęć, która pojawiła się najwyżej na instastory, a nawet i nie, codzienne kadry, zwyczajność. Oraz będą się pojawiały najważniejsze informacje, lista wpisów i może coś tam jeszcze. Nie chcę nic obiecywać, bo zwykle szlag to trafia. Będą to zwykłe wpisy, które mam nadzieję będą po prostu cieszył wasze oko. Do dzieła!

WRZESIEŃ 2019 – podsumowanie

Wrzesień to dla nas miesiąc zmian. Rozpoczęliśmy przygodę ze żłobkiem, co sprowadziło do nas do domu choróbsko. Mam nadzieję, że szybko się przyzwyczaimy i nie będzie trzeba często z zarazkami walczyć. Wyszłam do świata z oferta na swoje zdjęcia (na które, tak na marginesie, serdecznie zapraszam – tutaj moja oferta), kombinuje z obróbka w lightroomie. Mam mało czasu dla siebie, ale nie rozpaczam. Jak już go zyskuje, to staram się wycisnąć z niego jak najwięcej. Teraz nie będzie łatwiej, ba, nawet trudniej, a logiczne myślenie i dobre planowanie to będzie nasza codzienność od października. Ale im więcej mam do zrobienia, tym lepiej dysponuje swoim czasem, taki paradoks. Czy ktoś też tak ma?! Z pewnością na marudzenie, że jesień, że zima czasu za dużo nie znajdę.

1 Łapanie ostatnich letnich promieni słońca / 2. Każdego dnia przeglądamy książeczki / 3. Maliny prosto z krzaczka / 4. Ucieczka

1 selfie w lustrze mama i córka / 2. Jesienny spacer / 3. Plac zabaw i uwielbiana zjeżdżalnia / 4. Cmok

1 jesienny spacer / 2. kilka lalek, jeden wózek + w czapce po domu a na dworze chętnie goła głowa / 3. Chowam się / 4. „A cio to”

1 Moje pierwsze odbitki z sesji 2. Spacer za rączkę

Zakończenie miesiąca było .. zaskakujące. I nie, w żaden sposób pozytywnie, ale „CO CIE NIE ZABIJE, TO CIE WZMOCNI”, więc do przodu, z podniesiona głowa. Na szczęście w każdej sytuacji próbuję znaleźć coś pozytywnego. Przechodząc dalej czas na listę wpisów.


LISTA WPISÓW, KTÓRA POJAWIŁA SIĘ NA BLOGU

Z racji na to, że w sierpniu podsumowania miesiąca jeszcze nie było, to lista wpisów będzie od początku przeniesienia bloga na nowa domenę. Łap listę i wpadaj na wpisy, których jeszcze nie widziałaś!

  1. ZACZNIJMY OD POCZĄTKU
  2. RODZINNA SESJA ZDJĘCIOWA
  3. RELACJA Z SEE BLOGGERS ŁÓDŹ 2019
  4. ROCZEK LILI. JAK ZORGANIZOWAĆ ROCZEK?
  5. KSIĄŻECZKI DLA MAŁEGO DZIECKA
  6. LISTA 23 ZDJĘĆ DO ZROBIENIA JESIENIĄ

Ah, zapomniałabym, a to ważna zmiana dla mnie – na instagramie powstało nowe, świetnie zapowiadające się konto – MOJE konto <hihi>. Tak wiem, skromność pełna para, ale co ja poradzę skoro to prawda?! Do rzeczy – konto o nazwie @klajdka.fotografuje jest moim nowym mini projektem. Będą się na nim pojawiały zdjęcia mojego autorstwa, efekty z sesji jakie wykonam, pokażę jak pakuje zdjęcia, backstage. Czy coś jeszcze? Ciężko powiedzieć. Na całokształt będą miały wpływ różne czynniki. Zapraszam Cię tam gorąco, może akurat Ci się spodoba!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.