ALBUMY, WYDRUKI, DODATKI

KILKA WAŻNYCH PYTAŃ NA POCZĄTEK:

1. Masz tysiące zdjęć na telefonie, dyskach, kartach pamięci i o części z nich już zapomniałaś?

2. Dawno nie drukowałaś zdjęć, a ich ilość stale rośnie?

3. Nie znajdujesz odpowiedniego momentu aby się za to zabrać?

4. Zdjęć masz dużo, a albumów brak?

TERAZ jest ten moment! Bo jak nie teraz, to kiedy?

Wierz mi, że nie jesteś jedyna, która odkłada wywoływanie zdjęć na „kiedyś tam”, ale co Ty na to aby zacząć to robić stopniowo, bez spiny? Jak zaczniesz teraz to na jesienno-zimowe wieczory będą gotowe i wpasują się w nie idealnie!


Pamiętaj, że zdjęcia lubią ginąć w folderach, przez przypadek się usuwać, a urządzenia elektroniczne lubią się psuć, przez co często nie zgrane i nie zabezpieczone pliki odchodzą w zapomnienie (wierz mi, wiem co mówię). A przecież TWOJE WSPOMNIENIA SĄ WAŻNE! Sama pomyśl jak miło ogląda Ci się zdjęcia z czasów Twojego dzieciństwa, czy też Twoich rodziców i dziadków? Tamte zdjęcia mają jeszcze większe znaczenie teraz, niż kiedyś. Tak samo będzie z fotografiami, które obecnie wykonujemy. One z biegiem lat będą budzić ogromną ilość wspomnień – nie pozwól na to aby Ci zginęły!


W mojej ofercie znajdziesz cudowne albumy, odbitki, fotoobrazy, crystal boardy oraz inne dodatki, np. pendrive’y. Wszystko to jest tworzone z największą starannością dla Ciebie i Twoich najbliższych! Produktów jest dość dużo, więc jeśli nie wiesz na co się zdecydować, to chętnie Ci pomogę i doradzę co będzie dla Ciebie właściwe.

ALBUMY TRADYCYJNE

Lubisz klasyczne rozwiązania? Wybierz album tradycyjny, do którego zdjęcia wkleisz samodzielnie. Ułożysz zdjęcia po swojemu, stworzysz własną historię. Osobiście kocham tworzyć albumy i je oglądać – nie lubię jak za szybko się kończą, a do albumów tradycyjnych mam ogromny sentyment i to właśnie one wiodą u mnie prym.

Klasyka, szeleszczące karty, miękka okładka, samodzielne wyklejanie, idealny na prezent.

Ceny albumów tradycyjnych zależą od wybranego rozmiaru oraz objętości. OD 160 zł DO 230 zł. Po pełną ofertę zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej przez Facebook’a (Klajdka Fotografia) lub Instagrama (klajdka.fotografia). Jeśli będzie Ci wygodniej – napisz maila: fotografia@klajdka.pl

FOTOALBUMY

Stwórzmy Twój album marzeń od A do Z. Wybierz swoje zdjęcia, które chcesz w nim umieścić i mi prześlij. Ja stworzę z nich wnętrze albumu, które następnie wyślę Ci do akceptacji, a potem do druku. Ale to nie wszystko!

Ty wybierasz okładkę albumu z dostępnego wzornika, rozmiar, objętość, grawer. Dostosowujesz go do siebie oraz swojego stylu – fantastyczne, prawda? Dzięki temu album będzie totalnie TWÓJ!

Ceny fotoalbumów zaczynają się od 100 zł. Po pełną ofertę zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej przez Facebook’a (Klajdka Fotografia) lub Instagrama (klajdka.fotografia). Jeśli będzie Ci wygodniej – napisz maila: fotografia@klajdka.pl

Ty decydujesz jak będzie wyglądał Twój album. Masz do wyboru PONAD 40 okładek, którym nie sposób się oprzeć.

Czas realizacji – do 14 dni roboczych

Album EKO

Znacznie różni się od swoich poprzedników. Jest to również fotoalbum, jednakże nie posiada materiałowego obicia, na okładce jest miejsce na zdjęcie/zdjęcia oraz napis (wg upodobań). Jego karty są twarde i trwałe. Nie ma możliwości dokupienia dodatkowych kart.

Dostępny rozmiar: 20×20 cm

Liczba rozkładówek*: 3, 5, 10

Rozkładówka – to co widzimy na płasko, 1 rozkładówka to 2 strony

Ceny to 70zł (3 rozkład.) , 90zł (5 rozkład.), 120zł (10 rozkład.).


Wywołaj swoje zdjęcia!

Zdjęcia z telefonu czy aparatu, to bez znaczenia. Każde z nich giną w licznych folderach i ciężko je namierzyć, a te na papierze wywołują wspaniałe, namacalne wspomnienia – teraz możesz je wywołać za moim pośrednictwem, na jedwabnym papierze, który jest bardzo trwały oraz … nie zbiera odcisków palców! Do wyboru wydruki z białą ramką lub bez.

10×10 – 0,70 zł
10×15 – 1,00 zł
13×13 – 1,20 zł
13×19 – 1,40 zł
13×18 – 1,40 zł
15×15 – 1,60 zł
15×20 – 2,30 zł
15×21 – 2,30 zł
15×23 – 2,50 zł
15×30 – 2,50 zł
18×24 – 4,00 zł
18×27 – 5,00 zł
20×10 – 2,00 zł
20×20 – 10 zł
20×30 – 12 zł

DODATKI

Czy istnieje inny sposób na przechowywanie oraz wyeksponowanie zdjęć? Oczywiście, że tak! W mojej ofercie znajdziesz Fotoobrazy, Crystal Boardy, pendrive’y, pudełka na zdjęcia oraz niepowtarzalne koperty. Ponadto, jeśli zależy Ci na dodatkowym miejscu na przechowywanie albumu, to masz możliwość dokupić do niego worek lub pudełko.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz do mnie. Bardzo chętnie przedstawię Ci pełną ofertę oraz pomogę dobrać odpowiedni produkt!

Bądź na bieżąco!

Zaobserwuj mnie na instagramie

Zaobserwuj mnie na facebooku

Masz produkt? Podziel się opinią!