O MNIE

Nazywam się Klaudia. Z wykształcenia jestem prawniczką, z zamiłowania fotografką. Zajmuję się prowadzeniem social mediów oraz stroną, na której obecnie przebywasz. Na co dzień jestem również mamą wspaniałej małej dziewczynki, zajmuję się domem oraz rozwijam swoje pasje.

Dodatkowo jaram się organizacją imprez (urodziny, Baby Shower, itd.), aranżacją wnętrz (mogłabym niemal codziennie coś w domu przestawiać), podróżami, prowadzeniem social media oraz oczywiście blogowaniem. Wprowadzam do swojego życia więcej ruchu – w pewnym momencie zaczęło mi go brakować – z racji na to, że lubię siebie i chcę dbać o swoje ciało, jak i umysł.

W moim życiu nie ma miejsca na nudę. Ba! Ilość mojego wolnego czasu zmniejszyła się do absolutnego minimum. Na moim blogu będzie zapewne totalny misz-masz, dlatego też plasuje go w ramy totalnego „lifestyle’u”. Przeważająca część wpisów będzie dotyczyła parentingu i fotografii, ale znajdziecie również wpisy dotyczące gotowania, DIY, mojego życia i moich zainteresowań.

Oczywiście cenie sobie prywatność, więc to co ujrzy świat internetu będzie kilka razy przemyślane. Póki co również nie publikuje wizerunku dziecka.

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.”

– Albert Schweitzer 

Jaki mam cel?

Chcę pokazać Ci, że można pięknie żyć i nie potrzeba przy tym wydawać fortuny.

Chce pokazać Ci, że wraz z zostaniem mamą nie musisz, a nawet nie powinnaś (nie możesz!) z siebie rezygnować. Że zostanie mamą to wspaniała przygoda życia, trudna, ale piękna.

Chce pokazać Ci, że każda kobieta jest piękna, tylko musi o siebie zadbać. Idea #selflove #selfcare. Wierz mi, że kiedyś miałam z tym ogromny problem, podzielę się z Tobą moja historią.

Chce pokazać Ci, że ważne są drobiazgi, dekoracje i serce włożone w przygotowania przyjęcia. Wg mnie każdy element ma znaczenie. Liczy się efekt, a on ma być „WOW”. Podzielę się z Tobą moimi błędami i tym czego już się nauczyłam, choć imprez zorganizowałam niewiele.

Chce pokazać Ci, że Ty też możesz mieć piękne zdjęcia. Nauczę Cię jak je robić i na co zwracać uwagę.

Pamiętaj, że …

… żaden ze mnie ideał, ale nie martwi mnie to bo wiem że i Ty nim nie jesteś. Ja po prostu próbuje i dość często mi nie wychodzi, jednak mimo to się nie poddaję.

Zapraszam Cię do mojego świata, w którym nie wszystko jest czarne albo białe, o który staram się dbać jak najlepiej potrafię. Pamiętaj, że jesteś tutaj gościem, a więc uszanuj moje zdanie, moją prace i serce włożone w powstanie tego miejsca. Nie zrozum mnie źle, możesz się wypowiadać, ale rób to w sposób kulturalny. I pamiętaj – NIE HEJTUJ. To nie przejdzie.

Mam nadzieję, że przez tą zakładkę lepiej mnie poznałaś, bądź poznałeś. Zostań ze mną na dłużej, bo teraz to ja chciałabym poznać Ciebie, więc nie krępuj się do mnie pisać i wyrażać swojego zdania, a także jeśli jakiś mój tekst będzie wg Ciebie dobry i wart podzielenia się z innymi to proszę udostępnij – nic Cię to nie kosztuje, a ja będę szczęśliwa i uśmiechnięta, że moja praca ma sens 😊

KLAJDKA

Nie kopiuj moich zdjęć.

MOJE SOCIAL MEDIA

facebook klaajdka
instagram klaajdka
instagram klajdka.fotografuje
facebook Klaudia Kubaczyńska Fotografia