O MNIE

Mam na imię Klaudia. Od kilku dobrych lat fotografowanie daje mi poczucie wolności i możliwość wyrażenia siebie. W 2020 roku wyszłam ze swojej strefy komfortu i zaczęłam fotografować również Wasze historie, które m.in. możesz znaleźć w zakładce „moje prace” (tu kliknij).


To niesamowite jak wiele wspaniałych emocji można uchwycić na zdjęciach, które w codziennym biegu najczęściej gdzieś umykają i pozostają niezauważone. Spotykając się z Wami na sesji dokładam wszelkich starań aby uchwycić to co najpiękniejsze i zatrzymać na zdjęciach to, czego sami „gołym okiem” nie widzicie.


Prywatnie jestem mamą, w 2020 skończyłam studia prawnicze. Na co dzień zajmuje się fotografią oraz prowadzeniem mediów społecznościowych. Tworzę stronę, na której właśnie się znajdujesz oraz buduję swoją markę osobistą. Kocham tańczyć, gotować, zdobywać nowe umiejętności i się rozwijać. Nie lubię stać w miejscu, a w moim słowniku nie ma słowa niemożliwe. Jeśli czegoś nie umiem, to nie jest to dla mnie przeszkodą – po prostu się tego uczę, chybaże jest to totalnie nie mój konik i wole zostawić to innym, lepszym – w końcu nie ma ludzi od wszystkiego.

Chcesz się ze mną skontaktować? Masz do mnie pytanie?


W social mediach znajdziesz mnie:

facebook klaajdka
instagram klaajdka
instagram klajdka.fotografuje
facebook Klaudia Kubaczyńska Fotografia