ZACZNIJMY OD POCZĄTKU

W końcu! Nareszcie! Jaram się! Wooow! … 3, 2, 1, 0… START. Trzy głębokie oddechy i zaczynamy.

Bardzo się cieszę, że się widzimy w moim miejscu, które jest tylko moje i dostosowane pode mnie. Hell yeah! Niech mnie ktoś uszczypnie. Jestem wdzięczna wszystkim tym, którzy postanowili tu zajrzeć i zobaczyć co nowego słychać, a przede wszystkim dwóm osobom bez których by ono nie istniało – dziękuję.

Moje blogowanie zawiesiłam, ale nie przez brak czasu, którym się zwykle zasłaniałam. Pracowałam nad tą stroną, nad wpisami na nią, nad sobą i organizacją swojego czasu. Wiele rzeczy postanowiłam sobie poukładać, więc blog został nieoficjalnie zawieszony. Nie miałam serca do tamtego miejsca, bo wiele mnie w nim denerwowało. Teraz jest inaczej, a przynajmniej mi się tak wydaje.

W ostatnich tygodniach korzystałam z przypływu weny i tworzyłam wpisy, fotografowałam, słuchałam podcastów. Postawiłam na rozwój poza internetem i wyszło mi to zdecydowanie na plus.

Nowy start? Tak! Zaczynam od nowa, ale wszystkie wpisy, które się wcześniej pojawiły zostały przeniesione, a więc macie do nich dostęp. Jestem zbyt sentymentalna aby się ich pozbyć, to raz. A dwa – ja po prostu je lubię. Dzień dzisiejszy, w którym ogłosiłam oficjalnie powstanie klajdki, w którym wrzucam ten wpis, jest dniem od którego będę liczyła istnienie strony. Blog jest już wiele lat, strona dopiero ma swój początek i na tym będę się skupiać.

W najbliższych tygodniach odpowiem Wam m.in na pytanie „Po co mi blog?”. Znajdziecie również relacje z roczku, czy z See Bloggers. Podzielę się z Wami efektami mojej pracy jako fotograf samouk, a także moimi przemyśleniami, listą prezentów dla rocznego dziecka oraz listą książeczek dla najmłodszych. Oczywiście w zanadrzu jest wiele więcej ciekawych wpisów, które chcę opublikować, jednak wszystko stopniowo.

Dodam na starcie – jeśli się Wam jakiś tekst spodoba, będziecie uważać go za wartego uwagi to nie krępujcie się, tylko udostępniajcie. Będzie mi bardzo miło jak pójdzie w świat 🙂

OFICJALNIE WITAM CIĘ NA MOJEJ STRONIE KLAJDKA.PL. CIESZĘ SIĘ, ŻE TU JESTEŚ. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZOSTANIESZ NA DŁUŻEJ!

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam Cię do zakładki „O MNIE”. Myślę, że jest tam poruszonych wiele kwestii, które rozjaśnią sprawę co tutaj robię i jaki mam cel.

PS Daj mi znać czy podoba Ci się moja nowa odsłona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.