ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSA

Analiza pierwiastkowa włosa – po co i dla kogo? W ostatnim czasie przyłożyłam się i zrobiłam (w końcu) m.in. podstawowe badania krwi. Mimo to nie są one aż tak miarodajne jak wyżej wspomniane badanie EHA (Elemental Hair Analysis). Badanie jest skuteczniejsze od badania krwi, ponieważ włosy są tkanką miękką, do której organizm wrzuca wszystko, czego ma zbyt wiele lub odwrotnie. Włos gromadzi informacje i można zobaczyć, co się działo w naszym organizmie na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Czyż to nie jest dobra informacja?CO TO JEST APW/EHA? 

Analiza pierwiastkowa włosa (APW/EHA) zyskuje coraz większy zasięg i coraz większa ilość osób na nią się decyduje. Nie ma czemu się dziwić, bo badania są dokładniejsze niż badania krwi lub moczu, wskazują nam ile mamy w swoim organizmie pierwiastków odżywczych i toksycznych, a także proporcje między nimi. Określenie 28 pierwiastków i ich wzajemnych powiązań pomaga w wykryciu wielu problemów zdrowotnych oraz tendencji do zachorowań. Metoda ta jest wiarygodna i odzwierciedla rzeczywisty poziom odżywienia organizmu. Doskonała do oceny skutków działania największego wroga – stresu, który zaburza równowagę organizmu. 
Pozwala określić m.in. nasze tolerancje pokarmowe – stopień tolerancji białka, tłuszczy i węglowodanów – co dla mnie jest jedną z większych zalet. DLA KOGO? 

  • dla dzieci 
  • dla sportowców amatorów, jak i zawodowców
  • dla osób dbających o zdrowie
  • dla osób żyjących w stresie 
  • dla osób, które przebyły choroby, w celu szybszej regeneracji 
  • dla KAŻDEGO, bez względu na wiek 

CO DOSTAJEMY PRZY ZAMÓWIENIU? 

W momencie zamówienia na stronie lifelinediag.eu pakietu do badania firma przysyła nam kopertę a w niej: mini kopertę na włosy do badania, kopertę (z góry opłaconą) do odesłania, formularz, oczywiście ulotki, z których możemy się dowiedzieć dlaczego warto poddać się badaniu oraz instrukcję prawidłowego pobrania próbki. 

DLACZEGO TO BADANIE?
Słyszałam o nim już jakiś czas temu, a z racji tego, że teraz dostałam taką możliwość cieszę się ogromnie. Lubię wiedzieć co się dzieje wewnątrz mnie, a jest to dobra okazja aby to sprawdzić i zaprowadzić równowagę w moim organizmie, który ostatnio fiksuje i ma swoje humorki. 
CENA i inne informacje

Cena tego badania to 300-400zł. Na stronie lifelinediag.eu możemy ją zamówić za 349zł lub w pakietach np. rodzinnym. Zalecane jest robić to badanie co pół roku. Choć wiadomo – nie należy ono do najtańszych. 
Kolejnym zaleceniem jest to aby włosy pobierane do badania nie były malowane, a osoby, które takie mają muszą poczekać aż będą miały odrost ok. 1,5cm. Także nie martwcie się – malowane głowy również mogą poddać się badaniu. 
Na wyniki czeka się 3-4 tygodnie. U mnie to będzie dłużej, bo póki co czekam jeszcze chwilę aż odrost będzie większy i od razu jak je dostanę daję Wam znać!  
Wszystkie inne informacje znajdziemy na stronie firmy. 

komentarzy 8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.