sesja rodzinna radzyń podlaski

Sesja rodzinna – o krok od ulewy!

Czy pochmurny dzień jest przeciwwskazaniem do sesji? Absolutnie nie! Jadąc na tą sesje byłam pełna obaw czy uda się nam ją wykonać – niebo było nieciekawe, trochę kropiło, zapowiadało się na niezłą ulewe, ale nie przekładaliśmy jej – nie za bardzo też było na kiedy. Ryzyko się opłaciło – deszcz zaczął lać dopiero w drodze powrotnej, a zdjęcia wyszły ciekawe, pełne radości, uśmiechu i dziecięcej energii.

Tak naprawdę każda pogoda do zdjęć jest dobra i ma w sobie to coś – lato i zachody słońca są magiczne, ale równie piękne zdjęcia wychodzą w pochmurny dzień, jesienią, jak i zimą. Najwięcej zależy od Was i Waszego zaangażowania (w przypadku tej sesji to był wulkan energii) oraz fotografa, który to dla Was uchwyci.

Zapraszam do oglądania!

W międzyczasie, kiedy szaleństwa trwają w najlepsze staram się znaleźć moment (dosłownie) na to aby uchwycić Was bez dzieci – w końcu Wy też jesteście ważni i należy o tym pamiętać w życiu codziennym, jak i na sesji 🙂

Marzysz o pięknych zdjęciach w plenerze? Już dzisiaj zarezerwuj swój termin! Najbliższy czas będzie owiany pięknymi kolorowymi drzewami – zdjęcia w takiej scenerii wychodzą boskie!

Przechodząc na tą stronę możesz zobaczyć moją ofertę fotograficzną – jak chcesz poznać pełną to zapraszam Cię do kontaktu w wiadomości prywatnej!

Zaobserwuj mnie na Instagramie oraz Facebooku aby być na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.