RELACJA Z SEE BLOGGERS ŁÓDŹ 2019

See bloggers. To było w pierwszej części czerwca a ja dopiero publikuje Wam relacje. Co lepsze, ja dopiero zdjęcia na potrzeby tego wpisu przeglądam, obrabiam bo totalnie nie miałam na to czasu i głowy. Wiecie, to teraz takie typowe – jedziemy gdzieś, robimy tysiące zdjęć, a potem nawet ich nie oglądamy, hihi.

See Bloggers 2019, ściana z kwiatów, kocham łódź

Co to jest See Bloggers?

Jest to wydarzenie dla blogerów, influencerów, youtuberów, ogólnie dla osób działających w sieci. Na pierwszej edycji było kilkaset osób, dosłownie mała garstka, tak w tym roku było nas ok 2500 osób! Szok.

Jak się dostać na See Bloggers?

Nie wystarczy jednak prowadzić konta na Instagramie itd, aby móc się tam pojawić. Należy wcześniej wysłać zgłoszenie w którym uzasadnia się swój udział, udostępnia się swoje strony, miejsca, w których jest się aktywnym. Na te podstawie, spośród nadesłanych formularzy komisja wybiera konkretne osoby. W tym roku było zgłoszonych dwa razy tyle osób co zostało przyjętych. To był wzrusz maksymalny jak się dowiedziałam, że mi się udało! Serio się popłakałam.. A, i wykupienie wejściówki w przypadku nie dostania się jest niemożliwe.

Aby być na bieżąco warto obserwować ich social media. Teraz na przykład ogłosili nowość na listopad – Festiwal Kobiet. Zobaczymy, może i tam się znajdę, kto to wie. Do listopada wiele czasu.

See Bloggers Łódź, See Bloggers Łódź 2019, strefa ndigo na see bloggers

Moja przygoda z See Bloggers

Raz jechałam, raz nie i tak w kółko. Znalazłam się tam w zacnej ekipie do której nawet pies się załapał. Podróżowanie to zostawię sobie na oddzielny wpis. Jedynie lekko skomentuje – to był koszmar. Szczególnie powrót. Ale myślę że to wina fotelika, w którym już moja córka nie lubiła leżeć bo nic nie widziała.

Pojechaliśmy całą bandą. Wzięłam udział w wielu fajnych prelekcjach (na które również wcześniej trzeba było się zapisać z zasadą wiodącą prym – „kto pierwszy ten lepszy”), poznałam ciekawych ludzi, nauczyłam się nowych rzeczy (np.podstaw Photoshopa), złapałam ogrom inspiracji, a przede wszystkim super się bawiłam.

Wydarzenie, które inspiruje

Tym razem łapanie inspiracji było inne niż zwykle. Owszem, byłam naładowana energią, pomysłami, ale podeszłam do tego ostrożnie bo zwykle kończyło się na tym, że na początku full inspiracji, a potem wypalenie i ponowne pogubienie się w tym. Zastanawiałam się nad sensem mojej działalności internetowej, co chce przekazać, jaki mam cel, na czym chce się skupić. I po czasie pełnym przemyśleń, pomiędzy egzaminami i opieką nad moją niunią, już to wiem. Nawet sobie zapisałam, żeby to mieć ładnie w słowa ubrane. Jeśli chcesz się dowiedzieć o mnie więcej kliknij TUTAJ, a przeniesiesz się do zakładki „O MNIE”.

Takie wydarzenie pozwala na poznanie się z innymi twórcami, z ludźmi którzy odnieśli sukces. Ono nas wiedzie na dotąd nieznane horyzonty, otwiera oczy, zmienia podejście do niektórych spraw. W Łodzi spotkałam: Martynę @zdrowalogika, @polki_w_podrozy_, @slowyourbeauty, @jbanaszewska, @lili.antoniak i wieeeelu innych super ludzi.

Czy na See Bloggers można zabrać dziecko?

Dzieci na See Bloggers mogą być obecne, jeśli zostaną zakwalifikowane, z tym, że jest wydzielona dla nich strefa, w której mogą przebywać wraz z opiekunem, którego dodatkowo również możemy zapisać. Należy pamiętać o tym, że dziecko i opiekun nie mogą chodzić z nami na warsztaty, wykłady, itd.

Podsumowując, wydarzenie było G-E-N-I-A-L-N-E! Mam nadzieję, że za rok też mi się uda być oraz że znajdę się na Festiwalu Kobiet w Gdańsku w listopadzie. Zawsze chciałam zobaczyć morze jesienią/zimą, może akurat w tym roku je spełnię, a przy okazji poznam wspaniałe i inspirujące kobiety? Może morze.

Na koniec zostawiam Wam fotorelację z wydarzenia See Bloggers 2019! Miejscami jest uporządkowana, a miejscami trochę chaotyczna, ale myślę, że się bez problemu w niej odnajdziesz!

STREFA INSTAGRAMA

strefa instagrama See Bloggers 2019 Łódź, See Bloggers 2019, Apart See Bloggers
Jbanaszewska

SCENA GŁÓWNA, SCENA TWÓRCÓW

WYSTAWCY, INNE

See Bloggers, See Bloggers 2019
Ja i mój naturalny efekt glow, hehe 🙂
Photoshop, JestRudo, See Bloggers Łódź 2019, See Bloggers Łódź, See Bloggers, warsztaty z photoshopa
Warsztaty z Photoshopa z Natalią JestRudo.pl
Photoshop, JestRudo, See Bloggers Łódź 2019, See Bloggers Łódź, See Bloggers, warsztaty z photoshopa
Photoshop, JestRudo, See Bloggers Łódź 2019, See Bloggers Łódź, See Bloggers, warsztaty z photoshopa
See Bloggers z dzieckiem, See Bloggers Łódź 2019, Dziecko na See Bloggers
Lili na ściance. Plusem jest to, że rodzice mogą zabrać dzieci, choć oczywiście nie mogą one być z nami na zajęciach. Jest t o dobra, dodatkowa opcja na wydarzeniu, dzięki której rodzice, którzy nie mają gdzie zostawić swoich pociech mogą wziąć je ze sobą oraz dodatkowego opiekuna, o czym pisałam wyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.