sesja zdjeciowa na prezent

Czy sesja zdjęciowa na prezent do dobry pomysł?

„Sesja zdjęciowa na prezent?” – Pomyślisz: czemu ja na to nie wpadłam wcześniej? Przecież to naprawdę bardzo dobry pomysł! I to prawda, już na samym początku tego tekstu powiem Ci, że warto rozważyć taki prezent, a dlaczego? O tym dowiesz się z tego wpisu.

W roku mamy mnóstwo okazji – urodziny, rocznice, święta, Dzień Matki, Ojca, Dziecka, Babci, Dziadka, czy też chrzest, ślub, Komunia, wieczory panieńskie, Baby Shower. Okazji jest cała masa, a gdy przychodzi do pomysłu na prezent to w głowie pojawia się pustka i standardowe pytanie „Co można Jej/Jemu/Im kupić?”. Często kończy się na tym, że wybieramy kopertę, do której lądują pieniądze. A jak wiadomo – pieniądze są, zaraz może ich nie być, bo zawsze znajdzie się jakiś mniejszy lub większy wydatek. A sesja? Sesja jest pamiątką na całe życie.

zaproszenie na sesje zdjeciową

Dlaczego warto kupić sesję zdjęciową na prezent?

ORYGINALNOŚĆ

Po pierwsze, oryginalność. W końcu większość z nas nie lubi oklepanych prezentów. Sesja na pewno do takich nie należy, a przynajmniej na chwile obecną nie jest to popularny prezent, choć coraz większa ilość osób go docenia.

CZAS

Dając komuś sesję, dajesz mu czas. Banalne? A skądże! W codziennym biegu zapominamy o tym aby czasami wcisnąć STOP. Aby rozejrzeć się dookoła, zobaczyć to co nam umyka. Gdy tak pędzimy przez życie, to wielu rzeczy nie zauważamy. Idąc na sesje musisz się do niej przygotować, zwolnić, a podczas sesji oddać się chwili, podarować sobie czas, który będzie dla Ciebie wartościowy i niezapomniany.

WSPOMNIENIE

Wierz mi lub nie, ale po pewnym czasie, te fotografie będą dla Ciebie wspaniałym wspomnieniem, do którego będziesz wracać. One znaczą więcej, to nie są tylko obrazki, one zwykle niosą za sobą piękne historie, które ożywają za każdym razem gdy je oglądasz.


Małe wtrącenie –

Sesję ciążową robiliśmy prawie 3 lata temu i wciąż uwielbiam wracać do tych zdjęć, do tamtych dni. To był dla mnie naprawdę piękny czas i cieszę się, że mam go na zdjęciach, do których w każdej chwili mogę wrócić. Żałuję, że nie zdecydowaliśmy się na sesję domową noworodkową. Z perspektywy czasu widzę, że nie mamy za dużo ładnych zdjęć z tamtego okresu, a w szczególności ja nie mam. Co jak co, ale zwykle to ja sięgam po aparat, aby trochę zatrzymać naszą codzienność.


Sami często odkładamy wyjście na sesję na „za jakiś czas”. Nie jest to wydatek pierwszej konieczności, nie wpada nam do głowy pomysł wyjścia na sesję i też nie zawsze mamy na to ochotę. Czas mija, dzieci rosną, a sesji jak nie było, tak nie ma.

PAMIĄTKA

Wręczając komuś zaproszenie na sesję dajemy mu pamiątkę na całe życie. Do zdjęć z sesji będziesz wracać częściej niż do tych z telefonu, których są setki, a nawet tysiące.

Sami często odkładamy wyjście na sesję na „za jakiś czas”. Nie jest to wydatek pierwszej konieczności, nie wpada nam do głowy pomysł wyjścia na sesję i też nie zawsze mamy na to ochotę. Czas mija, dzieci rosną, a sesji jak nie było, tak nie ma.

sesja zdjęciowa na prezent

Możesz usłyszeć „Ja nie lubię zdjęć” – czy dla takiej osoby to będzie dobry prezent? Ciężko powiedzieć. Często tak jest, że czujemy się nieswojo przed obiektywem, że nie umiemy pozować, nie wiemy co zrobić z rękami można by jeszcze trochę wymieniać.. Początki sesji też bywają sztywne, spięte, ale to mija, rozluźniacie się i potem nie możecie się doczekać aż dostaniecie swoje zdjęcia. I teraz tylko pozostaje pytanie czy chcesz „podjąć ryzyko” i dać komuś taki prezent?

Kupując sesję na prezent dajesz wyjątkowy i oryginalny prezent będący pamiątką na lata.

sesja zdjęciowa na prezent

Często się zastanawiacie, czy można kupić u mnie zaproszenia na sesję zdjęciową? Tak, można. Zaproszenia wyglądają tak jak na przedstawionych zdjęciach. Są proste i efektowane, zapakowane w piękne koperty.

Dodatkowo można również zakupić bon podarunkowy na album, ale o tym opowiem Ci innym razem 🙂

komentarzy 9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.