miesiąc pigułce || WRZESIEŃ

Tym razem nie zapomniałam, że miesiąc się kończy, jedynie nie miałam czasu aby kliknąć „opublikuj”. O nie, nie! Nie tym razem. Czas kończyć ten piękny wakacyjny czas i wracać do nauki. Ależ mi się nie chce, ale dobra, o tym, że nie chce mi się uczyć zapewne będzie podsumowanie października i kolejnych 9 miesięcy, które mam przed sobą, więc tym razem sobie jeszcze daruję. 😉

Wrzesień był zaskakujący i pełen uśmieszków. Tak, tak, oczywiście mówię głównie o Lili, która poza tym, że je, śpi i produkuje co nieco, to śmieje się jak szalona i 'gada’ do nas. Robi się coraz fajniej, a ona jest coraz większa. Szok, że dopiero co była taka tycia, a teraz już zaczynam czuć, że mam ją na rękach.
W tym miesiącu mamy za sobą pierwsze szczepienia, oczywiście bez płaczu się nie obyło, ale mimo wszystko Mała była dzielna. Jestem dumna z mojej małej dziewczynki. 
Jeśli chodzi o mnie to coraz lepiej organizuje sobie czas, robię coraz więcej rzeczy w ciągu dnia, także ten kto powiedział, że mamy są najlepiej zorganizowane chyba miał rację. Wiadomo, dużo trzeba dostosowywać do Lili, bo to ona rządzi – czas drzemek i jedzenia ustala nam dzień, choć są to w miarę stałe pory, więc wiadomo czego się mniej więcej można spodziewać. A są też dni, w które nie możemy się wybrać i nasze szykowanie można by powiedzieć, że trwa w nieskończoność.
W końcu zebrałam się i poszłam do okulisty – jestem z siebie dumna, naprawdę. Bardzo długo nie byłam i ociągałam się z pójściem, bo po prostu się bałam. Czułam, że wzrok mi się pogorszył – od laptopa, telefonu, książek i beznadziejnie robionych prezentacji na uczelni przez niektórych prowadzących (kto to widział – prezentacja: dużo tekstu, mały druczek, a jeszcze najlepiej białe napisy na granatowym tle – no kto?). Ale ku mojemu zdziwieniu wada mi spadła i jest lepiej, nie gorzej, a bolące oczy to może być efekt zmęczenia i nie do końca przespanych nocy (if U know what I mean). Po prostu muszę zadbać o ich lepsze nawilżenie.
Ajj. Był to dobry miesiąc. Nie narzekam. Jedynie pogoda mnie trochę zaskoczyła zmianą z dnia na dzień. Totalnie nie byłam na to przygotowana. A co lepsze, nie mam zielonego pojęcia gdzie schowałam swoje płaszcze – przeszukałam całe mieszkanie i niemal wszystkie potencjalne miejsce ich położenia, i nic. Nie ma. Dobrze, że jeden był oddany do pralni, zawsze to coś. Ale gdzie ja je mogłam wsadzić?
Ponadto zaczęliśmy także przygotowywać chrzciny dla naszej Malutkiej, także dzieję się – lubię to!
Trzymajcie się ciepło!

komentarzy 9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.