OOTD #elegantLOOK

Przyszedł maj, a z nim trochę pokręcona wiosna i czas Pierwszych Komunii Świętych. Dzieci wyglądające choć przez chwilę jak aniołki – piękny widok. 😉 Tymczasem my – goście, często nie wiemy w co się ubrać. W tym roku (o dziwo) nie miałam takiego problemu, to co sobie mniej więcej w głowie ułożyłam, kupiłam i na siebie założyłam, dlatego też może mi się uda Ciebie w pewnym stopniu zainspirować. 

W końcu ciepło, a więc możemy trochę pokombinować – zwiewne sukienki, spódnice, materiałowe spodnie, kolorowe koszule, odkryte buty królują podczas takich dni. Opcji jest naprawdę dużo, aż czasem ciężko się zdecydować. 
Ja postawiłam na jasne odcienie, tak jak na Komunię przystało. Kolorem dominującym był pokochany przeze mnie w ostatnim czasie róż. Spodnie (które swoją drogą nazywają się „peg leg”) są z fajnego materiału, nie gną się i są efektowne, choć ja – krasnal – nie będę do nich raczej nosić płaskich butów, ale kto by zgadną co kobiecie do głowy wpadnie. 

Koszula biała w małe wzorki dopasowała się kolorystycznie idealnie – kupowana była „na oko” bez spodni, a kolorem zgrała się z nimi jak do kompletu (dzięki Mamo ;)). Na wierzch narzuciłam białą marynarkę upolowaną w zeszłym roku w second handzie. 

Torebka jest w zupełnie innym odcieniu aby nie było mdło. A paznokcie oczywiście pod kolor.. 😉 Buty są piękne, choć jak dla mnie niewygodne, ale to może przez to, że są nierozchodzone. 
Chciałam aby wszystko wyglądało fajnie, elegancko i delikatnie. Daj znać w komentarzu jak Ci się podoba stylizacja oraz ja w takiej odsłonie 🙂 To tyle, zapraszam do oglądania zdjęć! 

Koszula – Top Secret 
Marynarka – SecondHand
Spodnie – New Look 
Buty – nn 
Torebka – Reserved 
Okulary – Reserved 

komentarzy 13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.