OOTD #autumnLOOK

Po liściach już nie ma nawet śladu, drzewa straciły już swój urok i czekają na wiosnę aby znowu odżyć. Ludzie ze smętnymi minami biegają po mieście, wszystkie sprawy chcą załatwić jak najszybciej aby tylko wrócić do domu i móc schować się przed kolejnym deszczem pod kocem. Nastała ponura jesień, mniej słońca, mniej radości, a ja z uśmiechem pozuję do zdjęć i staram się nie przejmować panującą aurą. 
Tym razem postawiłam na czarny jako główny kolor, który rozjaśniłam piękną, jasną kamizelką. Zobacz więcej i daj znać co uważasz! 🙂 

Ubrałam się w czarne spodnie z wysokim stanem, z licznymi dziurami na nogawkach, dzięki czemu ta stylizacja już nie jest nudna. Do tego założyłam czarną ramoneskę, bluzkę z krótkim rękawkiem w kolorze khaki, czarne botki na obcasie oraz białą, przemiłą w dotyku kamizelkę, która rozjaśnia cały look. Dodatkowo jeśli jest naprawdę zimny dzień pod spód zakładam cienki sweterek, szalik oraz rękawiczki, a na głowie ląduje czapka.
Jestem zdania, że aby wyglądać ładnie wcale nie trzeba się męczyć i poświęcać, można być ubranym ładnie, wygodnie i ciepło zarazem.

KAMIZELKA – troll
KURTKA – stradivarius
BLUZKA – primark
SPODNIE – primark
BUTY – house 
TOREBKA – pepco

komentarzy 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.