Lista zdjęć do zrobienia latem 2020 | Summer photo list 2020

W końcu zaczęło się robić coraz cieplej, choć pogoda dalej trochę w kratkę to myślę, że nie ma co narzekać – w gruncie rzeczy codzienny żar z nieba to nic dobrego. Już za chwilę zacznie się kalendarzowe lato. Uwielbiam ten czas ciepełka (który już trwa), kiedy z domu można wyjść bez nakładania na siebie kilku warstw ubrań, dźwięk kosiarki z rana, zapach tuż po deszczu, świeżutkie truskawki, pikniki i wypady nad wodę. Lato, jak każdą inną porę roku, można wycisnąć jak cytrynę, a kiedy można, to po prostu trzeba. W końcu nigdy nie wiadomo co nas jeszcze zaskoczy.

Przygotowałam dzisiaj listę zdjęć do zrobienia latem – po polsku oraz po angielsku. Wiem, że będzie ona fajnym zaczepieniem o to jakie zdjęcia można zrobić w tym czasie. Skąd jeszcze czerpać inspiracje na zdjęcia? O tym napiszę Wam niebawem – dajcie mi momencik!

LISTA ZDJĘĆ DO ZROBIENIA LATEM

SUMMER PHOTO LIST

Mam nadzieję, że przyda Wam się taka lista – puszczajcie ją dalej jeśli chcecie. Mniej więcej pod koniec sierpnia sprawdzimy co udało nam się zrealizować – ale to już na instagramie. Obserwuj mnie aby być na bieżąco!

Trzymaj się ciepło!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.