smash cake

SESJA ZDJĘCIOWA SMASH CAKE – Lili

Wiedziałam od początku, że na roczek będzie sesja zdjęciowa oraz, że muszę wymyślić coś genialnego. Sesja zdjęciowa SMASH CAKE stała się moim celem. Godzinami się zastanawiałam jak ma wyglądać. W Polsce są wykonywane coraz częściej, a ich efekt jest niepowtarzalny.

CO TO JEST SMASH CAKE?

Sesja zdjęciowa smash cake polega na tym, że dziecko dostaje nieduży torcik, z którym robi co chce – niszczy go, trochę zjada, po prostu dobrze się bawi. Zdjęcia są wykonywane przeważnie w studio na przeróżnych tłach lub w plenerze. My swoje robiłyśmy w domu, ale o tym za moment.

smash cake

NASZA SESJA ZDJĘCIOWA SMASH CAKE

Niemalże wszystko było zrobione przeze mnie od A do Z. Od tortu zaczynając (biszkopt mi mama upiekła, ale cała reszta została dla mnie) na obróbce zdjęć kończąc. Jestem z siebie cholernie dumna, że udało mi się to tak zrealizować, bo już dobre pół roku zapisywałam sobie inspiracje. Efekt jest świetny- słońce wpadało nam do pokoju, dzięki czemu tworzyło jeszcze lepszy i dużo ciekawszy klimat, bo można było pograć światłem. Jako tło do zdjęć posłużyła mi biała ściana w pokoju na którą przykleiłam taśmą malarską żywe kwiatki. Chciałam prostego tła, bez przesytu dekoracji. Raz już użyłam takiego tła wcześniej, aby sprawdzić czy zda egzamin – zdał dwa razy.

Od momentu postawienia tortu przed Lili zaczęła się zabawa. Ona od razu wiedziała co ma robić i bez skrępowania zaczęła w nim dziubać. Część zdjęć Wam tu udostępnię. Jednakże jest to namiastka tego co trafiło do albumu, bo one są po prostu czadowe, ale z racji na to, że nie upubliczniam Jej wizerunku, to takie kadry muszą wystarczyć.

PS Jeśli podoba Ci się taki rodzaj sesji i chciałabyś podobną dla swojego dziecka, to zapraszam Cię do zakładki OFERTA oraz do napisania do mnie. SMASH CAKE to wspaniała zabawa dla dziecka, dla rodzica, jak i dla fotografa. Inne ujęcia z tej sesji możesz obejrzeć kiedy się spotkamy. Z racji na to, iż koronawirus nie odpuszcza, a zakaz goni zakaz, pozostaje żyć nadzieją, że jednak zmieni zdanie i niebawem spotkamy się razem jakiegoś pięknego dnia na sesji zdjęciowej. Nie mogę się doczekać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.