SESJA ZDJĘCIOWA SMASH CAKE – Lili

smash cake

Wiedziałam od początku, że na roczek będzie sesja zdjęciowa oraz, że muszę wymyślić coś genialnego. Sesja zdjęciowa SMASH CAKE stała się moim celem. Godzinami się zastanawiałam jak ma wyglądać. W Polsce są wykonywane coraz częściej, a ich efekt jest niepowtarzalny.

CO TO JEST SMASH CAKE?

Sesja zdjęciowa smash cake polega na tym, że dziecko dostaje nieduży torcik, z którym robi co chce – niszczy go, trochę zjada, po prostu dobrze się bawi. Zdjęcia są wykonywane przeważnie w studio na przeróżnych tłach lub w plenerze. My swoje robiłyśmy w domu, ale o tym za moment.

smash cake

NASZA SESJA ZDJĘCIOWA SMASH CAKE

Niemalże wszystko było zrobione przeze mnie od A do Z. Od tortu zaczynając (biszkopt mi mama upiekła, ale cała reszta została dla mnie) na obróbce zdjęć kończąc. Jestem z siebie cholernie dumna, że udało mi się to tak zrealizować, bo już dobre pół roku zapisywałam sobie inspiracje. Efekt jest świetny- słońce wpadało nam do pokoju, dzięki czemu tworzyło jeszcze lepszy i dużo ciekawszy klimat, bo można było pograć światłem. Jako tło do zdjęć posłużyła mi biała ściana w pokoju na którą przykleiłam taśmą malarską żywe kwiatki. Chciałam prostego tła, bez przesytu dekoracji. Raz już użyłam takiego tła wcześniej, aby sprawdzić czy zda egzamin – zdał dwa razy.

Od momentu postawienia tortu przed Lili zaczęła się zabawa. Ona od razu wiedziała co ma robić i bez skrępowania zaczęła w nim dziubać. Część zdjęć Wam tu udostępnię. Jednakże jest to namiastka tego co trafiło do albumu, bo one są po prostu czadowe, ale z racji na to, że nie upubliczniam Jej wizerunku, to takie kadry muszą wystarczyć.

PS Jeśli podoba Ci się taki rodzaj sesji i chciałabyś podobną dla swojego dziecka, to zapraszam Cię do zakładki OFERTA oraz do napisania do mnie. SMASH CAKE to wspaniała zabawa dla dziecka, dla rodzica, jak i dla fotografa. Inne ujęcia z tej sesji możesz obejrzeć kiedy się spotkamy. Z racji na to, iż koronawirus nie odpuszcza, a zakaz goni zakaz, pozostaje żyć nadzieją, że jednak zmieni zdanie i niebawem spotkamy się razem jakiegoś pięknego dnia na sesji zdjęciowej. Nie mogę się doczekać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *