OOTD #autumnLOOK || bordowy płaszcz

Bardzo przyjemnie mi się tworzy posty ze stylizacjami, które są różne, dzięki czemu utwierdzam się sama w przekonaniu, że kobieta jest zmienna, że nasz styl nie musi oznaczać tego, że ciągle chodzimy w rzeczach tego samego rodzaju, a moda to świetna zabawa. Jesień już nas dopadła na całego. Zimno, a więc szaliki, czapki i rękawiczki to nasi sprzymierzeńcy. Mimo iż na dworze szaro, buro i ponuro, to nasze stylizację mogą, a wręcz powinny, wnosić trochę koloru na ulice, jak również do naszego życia. Dzisiaj przedstawiam Wam moją drugą propozycję na tą porę roku (więcej możecie znaleźć na instagramie, gdzie pojawiają się one coraz częściej!).
Ubrałam się w spodnie z wysokim stanem, do tego założyłam krótką bluzę w kolorze zielonym, która dobrze się z nimi komponuje, ale aby nie było zbyt zwyczajnie, to do białych butów założyłam bordowe skarpetki. Do tego wszystkiego postanowiłam dobrać bordowy płaszcz, czarną czapkę z motywem róży oraz szarą, małą torebkę. 

Uważam, że wszystko prezentuje się fajnie, ale czekam na Twoje zdanie w komentarzu! Chcesz więcej inspiracji? Koniecznie daj mi znać, a postaram się dodawać zdecydowanie więcej takich postów! 


Płaszczyk – New look / sh
Bluza – Primark
Spodnie – Primark 
Buty – Reebok
Torebka – Reserved
Czapka – Primark

komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytałem/am i akceptuję Politykę prywatności i politykę cookies.